UWAGA!!!

UWAGA !!!
ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ BLOGA

sobota, 26 maja 2012

Konkurs u Mallcziki do 31 maja 2012


Konkurs trwa do 31 maja 2012 r.

Autorki o nagrodach:

"Tym razem do wygrania jest jedna z dwóch książek:1. Louise Brown - "Sprzedane" - książka w twardej okładce, przeczytana w stanie bardzo dobrym.

"Książka ukazuje osobiste doświadczenia kobiet zmuszanych do prostytucji - opuszczanie domu rodzinnego, naukę "zawodu" i życie w azjatyckich domach publicznych. Autorka opowiada o nieludzko wykorzystywanych dziewczętach pochodzących z najbiedniejszych grup społecznych, przytacza relacje najbardziej maltretowanych kobiet. Pokazuje także hipokryzję ich klientów i bezwzględność bossów przemysłu związanego z seksem."2. Sabine Dardenne - "Wybieram życie" - książka nowa.

"Autorka książki, obecnie dwudziestojednoletnia dziewczyna, szczegółowo opowiada swoją tragiczną historię – kiedy miała dwanaście lat została porwana i przetrzymywana przez mordercę Marka Dutroux.
Jej poszukiwania trwały osiemdziesiąt dni. Fotografie zaginionej uczennicy w szkolnym mundurku były rozklejone na każdym murze w całej Belgii. Sabine jest jedną z niewielu ofiar „belgijskiego potwora”, które przeżyły. Po latach postanowiła opisać wszystko, co przeżyła, aby wyrzucić to z siebie i aby nigdy więcej nie odpowiadać na trudne pytania, a przede wszystkim po to, by uczulić wymiar sprawiedliwości, często zwalniający pedofilów z odbycia znacznej części kary więzienia, np. za dobre sprawowanie."


Jak widać będą dwie nagrody, a co za tym idzie dwójka szczęśliwców;) "

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :)