UWAGA!!!

UWAGA !!!
ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ BLOGA

niedziela, 29 lipca 2012

Kilka słów do odwiedzających bloga :)

Witajcie :)

Bardzo się cieszę, że tak licznie odwiedzacie tego bloga - oznacza to, że jest on potrzebny i pomysł na kumulowanie blogowych konkursów był strzałem w dziesiątkę ;).  W ostatnim miesiącu średnia dzienna wyświetleń stron wynosiła około 1000 i codziennie przybywają nowi obserwatorzy :).

A co nowego na blogu?Kto regularnie śledzi tą stronę lub polubił stronę na Facebooku zauważył, że wprowadziłam nowe etykiety: aktualne oraz zakończone. Staram się na bieżąco aktualizować aktualność konkursów, aby pomóc Wam w przeszukiwaniu trwających candy i rozdań. 

Z tego względu, że wybieram się na urlop trwający do 15 sierpnia, w tym czasie etykiety: aktualne i zakończone nie będą aktualizowane, a posty będą pojawiały się automatycznie. Ostatnio nie zawsze działał mi poprawnie blogspot i niekiedy otrzymywałam zgłoszenia o niewłaściwych linkach do konkursów. Mam nadzieję, że już nie będzie błędów. Gdy jednak zaistniały niewłaściwe odwołania, proszę w czasie mojej nieobecności, aby autorzy konkursów lub mili czytelnicy :) wstawili w komentarzach właściwe adresy do konkursowych stron.

Ponadto chciałabym podkreślić, że ten blog jest bardzo czasochłonny i wymagający ode mnie sporej systematyczności. Zatem przy tak dużej ilości publikacji konkursów, byłam zmuszona do zmiany szablonu postu na krótszy i już nie zamieszczam wszystkich fotek i informacji o nagrodach, tylko odsyłam Was od razu na bloga organizującego konkurs.

Mam nadzieję, że o wszystkich bieżących sprawach napisałam :) A jeśli macie jakieś pytania organizacyjne proszę je zadawać w komentarzach pod tym postem lub mailem.


Dziękuję i pozdrawiam wszystkich odwiedzających :)


10 komentarzy:

 1. Fajny blog będę obserwować :) Może się odwdzięczysz ? http://hamster-carolina.blogspot.com/ ?
  Z góry dziękuje ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. przeczytałam całą notkę, jesteś rozsądna :)
  taki blog to był strzał w setkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog jest świetny,odwalasz kochana kawał dobrej roboty,udanych wakacji życzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na konkurs! http://thedellashow.blogspot.com/2012/07/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje tylu obserwatorów, jesteś świetna w tym co robisz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny blog ;)
  I świetnie go prowadzisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Każdemu należą się wakacje, a blog szczególnie ze zbieraniem konkursów z pewnością zajmuje mega czasu ;-) Udanych słonecznych wakacji życzę

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki Ci za Twojego bloga, jest świetny. Mam tylko jedno 'ale'. Chyba wygodniej by było (przynajmniej ja mam takie odczucie) gdyby linki do blogów nie otwierały się w nowej karcie. Może marudzę, może nie wszyscy mają z tym problem. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny pomysł i gratuluję zaangażowania ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :)