UWAGA!!!

UWAGA !!!
ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ BLOGA

sobota, 30 czerwca 2012

Candy na blogu Sielankowe dzierganie do 5 lipca 2012


Konkurs trwa do 5 lipca 2012 r.

Autorka o nagrodach:

"Nagrody będą 3 i takie które wydaje mi się, że są na czasie
czyli czapeczki na słoiczki z przetworami.


1 prezent - 5 czapeczek
2 prezent - 4 czapeczki
3 prezent - 3 czapeczki"


5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne czapeczki.
  Ok, możesz, bardzo mi miło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak pomyślałam, że to w końcu napiszę... Do zgłaszania rozdań nie używajcie emaila, a form - google formy są najpopularniejsze, ale trzeba sprawdzać, ja na innym blogu do kontaktu używam http://www.emailmeform.com i jeśli ktoś uzupełni, leci od razu na mejla. Chyba by pomgło trochę w organizacji :)
  No i mój kolejny apel to napisanie o nowej formie rozdań - tej, które używają praktycznie wszystkie bloggerki spoza Polski - Rafflecopter. Mniej roboty jest, nie trzeba nic kopiować, robić dokumentów z numerkami, usuwać złych zgłoszeń i przesuwać wszystkiego... No i najlepsze jest, że nie zostawia się emaili w komentarzach - unika się tego "miłego" spamu w skrzynce :)
  Ogólnie to działa tak, że wystarczy do Rafflecoptera zalogować się z fejsa albo mejla i wyskakują możliwości zgarnięcia punktów - osoba robiąca rozdanie może sama ustalić ile za co. Można też ustalić czy konieczne jest wykonanie czegoś czy nie - jeśli wykonamy te konieczne dopiero wtedy pokazuje się reszta. W rafflecopterze można też zostawiać instrukcje pod każdą opcją no i jest okienko na linki czy informacje. Potem tylko się patrzy listę "losów", sprawdza łatwo i jednym kliknięciem usuwa te złe. Na koniec jednym kliknięciem wybiera się zwyciężcę, widać który los wygrał, wyświetna się "wyślij mejla" i chyba jest prościej ) Eh... To zresztą nie wszystko, ale nawet mogę zostać wolontariuszką aby napisać posta ;P Szczególnie dlatego, żeby reszta zaoszczędziła czas i pilnowała swoich danych (mejli, nazw), które są łaaatwo dostępne w komentarzach.
  Ale robię im reklamę... Ale są najlepsi :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :)